Portale społecznościowe pomagają nam oszacować nastrój naszej byłej partnerki.

Uczęszczając do szkoły, ulegamy nie tylko namowom naszych nauczycieli do tego, aby pilnie się uczyć, lecz także namowom naszego serca. Mija nas na szkolnych korytarzach dość duża ilość dziewczyn przecudnej urody. W pewnych sytuacjach, mając niesamowite szczęście, możemy mieć taką piękną pannę w swojej klasie. Próbujemy flirtów, rozbudowanych intryg, szczególnych chwytów, aby tylko udało się przyciągnąć „tej jedynej”. W końcu się udaje. Jesteście parą, ale coś się między wami psuje. Rozstajemy się, co przynosi pewną ulgę, ale po niedługim czasie okazuje się, iż nie potrafimy o niej zapomnieć. Powstaje zatem kłopot: jak odzyskać byłą?

 

Musimy w takich przypadkach działać metodycznie. Bardzo ważnym kłopotem jest przyczyna waszego rozstania. Trudno jest powrócić do byłej dziewczyny, kiedy zdradziliśmy ją z inną. Należy koniecznie wtedy odzyskać znowu jej zaufanie, a to droga przez mękę i nie w każdej sytuacji kończy się zwycięstwem. Rzecz jest łatwiejsza, jeżeli rozeszliście się, ponieważ wzajemne uczucie osłabło oraz coś się wypaliło. Wówczas wystarczy, że po jakimś czasie znowu się spotkamy, a na pewno znowu zaiskrzy. Czasem jednakże powinniśmy najpierw udowodnić, że zaszła w nas duża zmiana. Powód waszego rozstania jest więc kwestią niezwykle ważną! Potem ustalamy, jaki jest obecny status naszej ex. W szkole możemy to ustalić bardzo szybko, albowiem nigdy nie zabraknie życzliwych, którzy powiedzą nam o aktualnym związku naszej byłej dziewczyny. Jeżeli nie posiadamy takich informacji od znajomych, zostaje nam jeszcze twitter, facebook albo inne portale, z których, ona korzysta. Kobiety lubią chwalić się nowymi związkami w sieci. Portale społecznościowe pomagają nam też oszacować nastrój byłej dziewczyny. Kiedy dodaje cytaty filozofów, refleksyjne fotografie a także teksty, to jest to dla nas dobra wiadomość!

 

Nadal tęskni oraz wyczekuje na nasz krok. Możemy wówczas się odezwać neutralnie i próbować bardzo delikatnie a także z dużym wyczuciem odzyskać na początek jej zaufanie, a w późniejszym czasie także jej serce. Jednak jeżeli publikuje fotki z imprez, przedstawiające, jak dobrze się bawi, to oznacza, iż chce o waszym związku zapomnieć jak najszybciej. Możemy wtedy delikatnie odwdzięczyć się tym samym (lecz bez przesady!). Bez wątpienia błyskawicznie rozpocznie z nami ciężką rozmowę na komentarze albo sms-y! Jej wzburzenie może stać się naszym największym sprzymierzeńcem, jeśli potrafimy je właściwie wykorzystać oraz ukierunkować. Takie emocje to oznaka wielkiego zaangażowania. Warto zdawać sobie z tego sprawę ! Jako były chłopak znamy naszą byłą. Wiemy w jaki sposób się zachowuje, gdy jej przykro. Wiemy, co może nas czekać jeżeli odezwiemy się po zerwaniu. Zwykle kobiety mają niezwykle drapieżny charakter, zatem również musimy zademonstrować pazury, równocześnie zapewniając gotowość ich schowania.

 

Musimy pamiętać, iż decyzja ostateczna co do ewentualnej wspólnej przyszłości, niestety, zazwyczaj zależy od płci pięknej. Jakichkolwiek jednak tricków byśmy nie stosowali, to zawsze najważniejsze jest nasze uczucie. Jeśli to był związek na poważnie, dla którego możemy wiele z naszej strony poświęcić, to wystarczy to ukazać naszej ex – pokazać, że żar naszego serca płonie tylko dla niej!

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *