Autolaweta przyjeżdża po nasz samochód na zlecenie naszego ubezpieczyciela.

Często się zdarza, że psuje się nam auto. Jeśli chcielibyśmy podjąć decyzję o jego naprawie, to wystarczy, iż wybierzemy odpowiedniego mechanika a bez problemów uda się rozwiązać kłopot zepsutego auta. Czasem bywa tak, że doświadczamy nieprzyjemnych zdarzeń na drodze, jakimi są oczywiście wypadki.

 

Gdy jest kolizja w wyniku której pojazd nie nadaje się do jazdy, wtedy konieczne staje się zamówienie lawety. Laweta przyjeżdża do nas albo na zlecenie naszego ubezpieczyciela albo na nasze samodzielne zgłoszenie. Jeżeli zadzwonimy w krótkim czasie po wypadku, to zazwyczaj w ciągu godziny podjedzie po nasze auto laweta i odwozi je do do pobliskiego zakładu naprawczego lub zwyczajnie na parking, z jakiego pojazd następnie zostanie odwieziony na złom – po ukończeniu wszystkich czynności przez policję. Musisz jednak pamiętać o tym, że pomoc drogowa warszawa wiąże się niestety z dość wysokim kosztem. O ile do pewnego pułapu jest stawka za ryczałt, to powyżej jest już liczona stawka za przejechany kilometr. Nie pomyl natomiast faktu, że laweta liczy kilometry w jedną stronę, ponieważ kierowca musi powrócić nią do bazy.

 

Zatem w grę wchodzą także kilometry drogi powrotnej. Możesz być absolutnie pewny faktu, że jeśli będziesz bardzo potrzebował pomocy na drodze, to ją w każdej chwili otrzymasz. Najważniejsze jednak jest to aby po każdym niefortunnym zdarzeniu zdrowie nam dopisywało, samochód da się naprawić. A jeżeli będzie to niewykonalne, to zawsze mamy możliwość nabyć nowy.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *