Są częścią osobowości człowieka.

Perfumy obecnie łączą się z mocno z naszym życiem. Perfumy są nieodłączną częścią naszej osobowości. Zapach ma duży wpływ na nasze samopoczucie a także jest magnesem przyciągającym inne osoby do nas. Używane przez nas perfumy podkreślają nasze emocje oraz nasz charakter. Przyjemny zapach perfum wpływa na to jak się czujemy. Przez zapach wyrażamy siebie. Jest to świetna podpowiedź dla ludzi, którzy szukają partnera lub partnerki. Wiadomo, iż umówimy się na kolejną randkę tylko z osobą, której zapach perfum był dla nas kojący, inspirujący. Tak więc perfumy to znak rozpoznawczy ludzi. Decydujemy się na różnorodne zapachy, które zazwyczaj dzielimy na 5 grup: orientalne, cytrusowe, kwiatowe, szyprowe (drzewno-cytrusowe), drzewne. Jak dużo zapachów, tyle emocji a także osobowości kobiecych. Tymczasem mężczyźni wybierają perfumy drzewne (drzewo sandałowe, cedr), fugere (zapachy paprociowe), chypre (zapachy drzewno-cytrusowe). Każdy facet jest inny. Używane przez niego perfumy wskazują na jego charakter.

Delikatniejsze zapachy wybierają częściej osoby delikatne. Tymczasem zapachy mocniejsze wybierają osoby ambitne, pewne siebie. Dzisiaj wiele popularnych ludzi określanych mianem „gwiazd” rekomenduje swoim nazwiskiem perfumy. Jest to dla wielu ludzi zachęta do zakupu i wypróbowania tego perfumu. Kupujemy markowe perfumy męskie, głównie z powodu ich wysokiej jakości oraz trwałości.

Postacie, dające nazwę konkretnym zapachom są ludźmi, z którymi się identyfikujemy. Jest to niezwykle ważny czynnik motywujący do zakupu perfum.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *